Tecrübe Edilmiş Dertlerden Kurtulma Duası

Tecrübe EdilmişGün geçmiyor ki dertlerimize bir yenisi daha eklenmesin. Her türlü sıkıntı ve kederde biz inananlar olarak, asla isyan etmemeli ve dualarımıza sımsıkı sarılmayız. Bu bağlamda, tecrübe edilmiş dertlerden kurtulma duasını siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmak isteriz.

Bir çok kardeşimiz bu duadan faydalandığı için tecrübe edilmiş bir dua olarak geçmektedir. Kiminin ne derdi varsa aşağıda verilen duayı tam bir itikat ile okursa, Yüce Allah’ın izniyle o kişi dertlerinden kurtulur. Sıkıntılı durumda olan biri bu duayı her sabah 7 kere okursa, Allah-u Teala onu tez zamanda sıkıntısından kurtarır, borçlu ise borçlarını ödemek için bir kolaylık sağlar, işsiz ise iş bulur. Sizlerden ricam, bu duayı okurken asla tereddüt etmeyin. Aklınızda soru işaretleri olmasın. Zira tam bir itikat ile okunan duaların tesiri her zaman daha fazladır. Defalarca bu duayı kardeşlerimiz okuyup işsizler iş buldu, sıkıntılılar sıkıntılarından kurtuldu. Bu sebepten dolayı sizlerin de inanarak ve tam bir içtenlikle okumanızı istiyoruz. Allah, yaptığınız ve yapacağınız duaları kabul eylesin. Amin!

Tecrübe Edilmiş Dertlerden Kurtulma Duası

Allahümme Ya Latif (7 kere) ya Allah edrikni bilutfikel hafiyyi ena muhtacün zelilün
Ve entel kaviyyül ğaniy. Allahümme ya seriul hisab ya şedidül ıkab ya ğafur ve ya rahim
ve ya haliku külli şey in ya fatıris semavati vel ard. Ya falikal habbi ven neva falikal
isbahu ya veliyyul hasenat ya dafius seyyiat ya ğafirel hatıyyat ya satiral averat ya maniel
beliyyat ya mukilel aserat ya muhyil emvat ya münevvirel ardı ves semavat
(Burada Hacetini Söyle) akdı haceti fi hazihis saate ya ilahel evveline vel ahirin ya bedius semavati vel ardıne ya zel celali vel ikram. Ve sallallahü ala seyydina muhammedin ve alihi ecmaın. Birahmetike ya samiüd dua ya erhamerrahimin. Bihürmeti muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain. Ya Allah ya Allah ya Allah

Daha önce yayımladığımız faziletli sıkıntılardan kurtulma duaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

“Tecrübe Edilmiş Dertlerden Kurtulma Duası” için bir yorum

  1. bu güzel çalışmalar için ALLAH razı olsun. bu yazıları duaları açıklamaları ile birlik kopyalama imkanı olsaydı çok daha güzel olurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!