Helal İstekler İçin Uygulanan Hacet Duası

Helal İsteklerHacet duaları tüm peygamberler tarafından sürekli uygulanmış olup, Son Peygamber Muhammed Mustafa (SAV) tarafından da ashabına tavsiye edilmiştir. Sizlerle bu yazımızda paylaşacağımız hacet duası,  tüm Helal İstekler İçin önerilmiştir.

Helal İstekler denilince sanırım az çok nelerden bahsettiğimizi biliyorsunuzdur. Üzülerek söylemem gerek ki, bazı kardeşlerimiz şans oyunlarının çıkması için bile maalesef hacet dualarına sarılmaktadırlar. Böyle niyeti olanlar lütfen buna kalkışmasınlar; onun yerine sitemizdeki yine bir çok kardeşimiz tarafından tecrübe edilen rızık dualarını okumalarını şiddetle tavsiye ederiz.

Kim dünya ile alakalı helal bir isteğinin olması için, aşağıdaki duayı gecede en az 1000 defa olmak şartıyla 3 gece boyunca okusun. İslam alimleri tam sayı vermemekle birlikte en az 1000 kere diye tavsiye ettikleri için, sizler de bu sayının altına inmemeye özen gösterin. Her gecenin okuması sonunda hacetinizi her şeye gücü yeten Yüce Allah’tan dileyiniz. Bu duayı tüm sevdiklerinize öğretin ve onların sevap dualarını da kazanın. Allah dualarımızı kabul eylesin. Amin!

Helal İstekler İçin Okunacak Hacet Duası

Bismillahirrahmanirrahim.
Selamun kavlem mir rabbir rahim. Rabbena atina fid dunya haseneten ve fil ahıreti haseneten ve kına azaben nar.

Duanın Arapçası

Helal Muradının Olması İçin

Daha önce paylaştığımız diğer hacet duaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!