Söz Geçirme Duası

Söz Geçirme DuasıDilediğiniz kişi ya da kişilere sözünüzü geçirmek istiyorsanız, bu Söz Geçirme Duası keskin bir kılıçtır. Sadece bununla kalmayıp, toplumda da sözü dinlenen ve itibar edilen biri olacaksınız. Fazlasıyla özel bir duadır ki, Saffat Suresi Müvekkel Meleği, Allah’ın izni ile size yardıma gelecektir. Duayı okurken alkolsüz hoş kokular sürünmenizin, ya da tütsü yakmanızın etkiyi daha artıracağını unutmayın. Lütfen duaya olan inancınızı asla yitirmeyin. Bu duayı okurken ruhunuzda olan değişikliği hissetmeye çalışın. Emin olun; inanarak yapılan duaların etkisi her daim daha etkilidir. Bu inanca riayet ederek söz geçirme duasını okursanız, dilediğiniz kişiye sözünüzü geçirebileceğinize bizzat şahit olmuş olacaksınız. Sözü fazla uzatmadan bu özel dua nasıl uygulanır anlatalım.

Okunacak Söz Geçirme Duası:

Ve erselnâhu ilâ mieti elfin ev yezîdûn

Arapçası:

وَاَرْسَلْنَاهُ اِلٰى مِائَةِ اَلْفٍ اَوْ يَز۪يدُونَۚ

Okuma Zamanı ve Adedi:
3 veya 7 gün boyunca sabah namazlarının ardından 313 kere okuyunuz. 3 veya 7 gün 313 kere okuduktan sonra, diğer günler sayısız bu duayı vird edinmeniz gerekiyor. Sabah namazı sonrası en etkili zaman bu dua için, lakin bu vakitte okuma yapamayacaklar gecenin sessizliğinde okuyabilir. Özel bir kişi için etkili olmasını istiyorsanız, gözlerinizi kapatarak o kişi hayal edin ve duayı kendiniz hafif işitecek şekilde okumaya başlayın. Şayet genel bir okuma yani herkes için geçerli olmasını istiyorsanız, o zaman kalbinizin sanki nur ile dolduğunu hayal ederek, elinizi kalbinize götürün ve okumaya başlayın. Gerek özel bir kişi için olsun, gerekse genel okuma için olsun, okumayı yaparken elinizden kalbinize giden o enerjiyi ve Meleklerin tepenizde döndüğünü hissetmeye çalışın. Bu dediklerimizi dikkate alarak uygularsanız, söz geçirme duası emin olun daha da etkili olacaktır.

Sitemizde paylaştığımız diğer sevgi ve aşk dualarını tecrübe etmek isterseniz lütfen BURAYI tıklayınız.

NOT: Sadece Youtube kanalında paylaşacağımız sırlı dua ve diğer dua paylaşımlarımızı kaçırmamak için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmayı unutmayın!!!

Sponsorlu Video

“Söz Geçirme Duası” üzerine 8 yorum

    1. Mrb namaz kılarak mı yaptınız yoksa sadece abdest alarak mı okudunz bu süreyi tşk ederim

  1. biz onu yüzbin veya daha fazla insana peygamber olarak gönderdik.. türkce anlamı biz bununla nasıl söz gecirebiliriz acaba.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!