Bekarlar İçin Kısmet Açma Duası

Bekarlar İçin Kısmet Açma DuasıSevgili Peygamberimiz (SAV), “Evleniniz, çoğalınız, çünkü ben kıyamet gününde sizin çokluğunuzla iftihar edeceğim.” demiştir. Hadisten de anlaşılacağı üzere evlenmek bizlere öğütlenmiştir. Kimimiz bu kutlu emele ulaşırken, kimimiz de hayatını bekar olarak sürdürmektedir. Bekar olarak hayatlarına devam edenler genelde kısmetlerinin kapalı olduğundan mustariptirler. Bu yazımızda Bekarlar İçin Kısmet Açma Duası nasıl yapılır onu anlatacağız. Ne kadar çok kardeşimiz bu etkili duadan faydalanırsa, bizleri ziyadesiyle mutlu edecektir. Allah yaptığınız ve yapacağınız duaları kabul eylesin.

Bekarlar İçin Kısmet Açma Duası Kimler Tarafından Yapılır?

Yalnız kalmak istemeyen her bekar erkek veya kadın bu duayı gönül rahatlığıyla yapabilir. Hasıl niyeti evlenmek olan herkes bu duayı yapabilir. Okuma, belirli bir kişi için yapılmaz. Yani genel olarak kısmetin açılması ve kısa zamanda hayırlı bir evlilik yapılabilmesi için okunabilir. Sadece belirli bir kişiyi etkilemek için şu duayı yapabilirsiniz.

Bekarlar İçin Kısmet Açma Duası Ne Zaman Yapılır?

Bu duanın yapılması için kesinlikle verilmiş bir zaman vardır; Hicri ayın ilk perşembeyi cumaya bağladığı gece yapılmalıdır. Örnek ile belirtmek gerekirsek: Bugün Miladi takvime göre 08.09.2022 tarihindeyiz. Hicri takvime göre ise 12 Safer 1444. Gelecek hicri ayın ilk Perşembe günü ise, 3 Rebiul-Evvel 1444 olan 29.09.2022’dir. Bu şekilde kendiniz hesaplama yapabilirsiniz. Önemli olan burada, hicri takvime göre ayın ilk Perşembeyi Cumaya bağlayan gece olmasıdır.

Duanın Faziletleri Nelerdir?

Kısmeti kapalı kişilerin, kısmetlerinin tez zamanda açıldığı, oldukça etkili bir kısmet açma duasıdır. Bu duayı canı gönülden, halis bir kalp ile yapan kişiler, tez zamanda hayırlı evlilik yapacağı kişiyle karşılaşır ve Allah’ın izniyle de yine en kısa zamanda evlenir. Tecrübeyle defalarca kere sabit denenmiş dua olarak geçmektedir.

Yapılması Gerekenler:

Yukarıda belirtilen zaman çerçevesinde, akşam ezanı okunduktan sonra Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır. Namaz bittikten sonra bir miktar sirke ve bir tutam çörek otu bulun. Çörek otunu sirkenin içine atın ve sirkeyi önünüze koyun.

İlk olarak 11 kere besmele ile birlikte İhlas Suresini okuyun. Daha sonra 11 kere Nas, 11 kere Felak ve 11 kere Ayetel Kürsi’yi okuyun. Her sureyi okuduktan sonra sirkeye üfleyin. En son olarak da 1000 kere Ya Şekur İsm-i Şerifi’ni zikredin.

Tüm okumalar bittikten sonra sirkeden bir miktar için. Ne kadar içtiğinizin önemi yok. Ayrıca bu sirkeyi yemekleriniz de kullanabilir, başkaları da içebilir. Bundan sonra gün içerisinde aklınıza geldiği sürece Ya Şekur zikri ile meşgul olun. Allah’ın izniyle en kısa sürede kısmetiniz açılacak ve hayırlı evlilik yapacağınız kişiyle tanışacaksınız.

Diğer havas uygulamaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

“Bekarlar İçin Kısmet Açma Duası” için bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!