Geri Çevrilmeyen Dilek Duası

Geri Çevrilmeyen Dilek DuasıGeri çevrilmeyen dilek duası, defalarca tecrübe edilmiş faziletli dualardan biridir. Allah’ın isminin zikriyle nice hacet kapılarının açıldığının bir delili olarak bu dua, gönlünüzden geçen dileklerin kabulüne vesile olacaktır. Dilek dualarının olmazsa olmazı, yapılan duaya olan inançtır. Kalbinizde en ufak şüphe olmadan uygulanması gerekir. Duaların kabulü bazen zaman alabilir. Burada önemli olan sizin sabırlı ve ısrarcı olmanızdır. Duaları okurken de kesinlikle sayıyı bitirmek için alelacele okuma yapmayın. Zikirleri ve duaları içinizde hissederek yaparsanız, o enerjiyi yayarak gücüne güç katabilirsiniz.

Geri Çevrilmeyen Dilek Duası Nasıl Yapılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi öncelikle dileğinizin kabul olacağı konusunda asla şüpheniz olmamalıdır. Tüm okuma ve zikir esnasında abdestli olmanız gerekmektedir. Okuma için belirli bir gün bulunmamaktadır. Dilediğiniz herhangi bir gün okumaya başlayabilirsiniz. Bu okumayı farklı günlerde sık sık da yapabilirsiniz. Aslında ne kadar çok yaparsanız, hacet kapılarını o kadar çalmış olursunuz. Zaman olarak ise uykudan kısa süre önce okunulması gerekiyor. 2 rekat hacet namazı kılın. Muhakkak İnşirah Suresi’nin Fatiha’dan sonra zammı sure olarak okuyun.

İnşirah Suresi Okunuşu

Elem neşrah leke sadrak. Ve vada’nâ anke vizrak. Ellezi enkada zahrak. Ve rafa’nâ leke zikrak. Feinne meal usri yüsrâ. İnne meal usri yüsrâ. Feizâ ferağte fensab. Ve ila Rabbike ferğab.

Hacet namazını kıldıktan sonra dileğinizi el açıp Yüce Allah’ın sonsuz kudretini düşünerek O’ndan dileyin.

Daha sonra yerinizden kalkmadan Peygamber Efendimiz’e canı gönülden salavat getirin. Salavatı adedi ve çeşidi önemli değil. Sadece sanki onun huzuruna çıkıyormuşsunuz gibi hissedin ve o duyguyu yaşamaya çalışın.

Salavat okuması bittikten sonra 1499 kere Selamun kavlem mir rabbir rahim diye zikredin. Okuma bittikten sonra kimseyle konuşmadan yatağınıza gidin ce uykunuz gelinceye kadar Ya Latif diye zikredin.

Ertesi gün uyandıktan sonra gün içerisinde aklınıza geldiği müddetçe Ya Latif diye zikretmeye devam edin. Bu zikir üzerine devam ederseniz, Allah’ın izniyle dileğiniz kabul olacaktır.

Diğer havas uygulamaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!