Sır Perdelerini Aralayan Sırlı Zikir

Sırlı ZikirMana aleminin derinliklerine dalıp, sır perdelerini aralayıp, yeni ufukları keşfetmek isteyenler için Sırlı Zikir tam da aradığınız bir duadır. Bu zikir ile meşgul olan kişinin ilmi artar, kavrama kabiliyeti gelişir, gönül gözü açılır ve öngörüsü artar. Zikrin içerisinde geçen Yüce Allah’ın celal isimlerinden dolayı Sırlı Zikir ziyadesiyle faziletlidir.  Sürekli okumayı alışkanlık haline getiren kardeşlerimiz Yüce Allah’ın izniyle faziletlerini fazlasıyla yaşayacaklardır.

Zikrin belirli bir okuma adedi ve zamanı olmamakla birlikte, ne kadar çok ve itikatlı okursanız o denli de faydaları ve faziletleri artacaktır. Bu sebepten dolayı bu zikri her gün okunulacak şekilde zikirlerinizin arasına almanızı önemle tavsiye ediyoruz. Bu dediklerimizi uygularsanız hiç pişman olmayacağınızdan şüpheniz olmasın.

Sır Perdelerini Aralayan Sırlı Zikir

Sırlı Zikir

Okunuşu

Ya Allahul mahmudu fi külli fi alihi Ya Allah

Diğer havas uygulamaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

“Sır Perdelerini Aralayan Sırlı Zikir” için bir yorum

  1. Okuma adedi ve zamanı elbette var.Cuma günü öğle namazı kıldıktan sonra seccadeden kalkmadan ve konuşmadan 200 defa okunur.Bittikten sonra niyet ne ise dua edilir.3 cuma bu amel tekrarlanır.İlahi yardım öyle bir gelir ki tıpkı yıldırım düşmesi gibi…Tecrübe edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!