Kısmet Duası – Kapalı Kısmetleri Açar

Kısmet DuasıKısmet Duası Nedir? Kısmet Duası Nasıl Yapılır? Kısmet denilince akla ilk olarak evlenmek gelse de, aslında kısmet Yüce Allah’ın bize uygun gördüğü her şey anlamına gelir. Kısmetin açılması demek, bize bahşedilen nimetlerin, fırsatların artması demektir.

Kısmet Duası, kişinin hayatta yaşadığı olumsuzlukların son bulması, evlenemeyen kişinin hayırlı bir evlilik yapması ve rızkın bereketlenmesi gibi durumlarda okunabilecek bir duadır. Hatta erkekliği ya da kadınlığı bağlı olan, ilişkiye girmekte zorlanan ya da isteği olmayan kadın veya erkek bu duayı uyguladıktan sonra Allah’ın izniyle sağlığına kavuşur.

Kısmet Duası Uygulanışı

Bir bardak temiz su (mümkünse doğal kaynak suyu) alın ve aşağıdaki ayetleri sırasıyla 101 kere suyun üzerine okuyup üfleyin. Her okuma sonunda 1 kere üflenmiş olacak. Sonuçta 101 kere suya üflenişmiş olmalıdır. Okuma işlemi bittikten sonra suyu için. Bu işlem aralıksız 21 gün devam edilmelidir.

Okunacak Ayetlerin Arapçası

Kısmeti Bağlı Olanlar için Dua
Kısmeti Bağlı Olanlar için Dua
Kısmeti Bağlı Olanlar için Dua

Ayetlerin Okunuşu

İnne fetahna leke fetham mübina. Ve fütihatis semau fekanet ebvaba. Fe kane küllü firkın kettavdil azim

Ayetlerin Anlamı

Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik. Gök açılır ve kapı kapı olur. Derhal ayrıldı, her bir parçası koca bir dağ gibiydi.

Diğer havas uygulamaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!