Hafıza Güçlendirme Duası

Hafıza Güçlendirme DuasıUnutkanlık yaşıyorsanız ve bu durumdan yeterince şikayetçiyseniz, Hafıza Güçlendirme Duası derdinizin dermanı olacaktır. Eski zamanlardan beni alimler tarafından hafızalarını güçlendirmek, okuduklarını unutmamak ve olayları daha iyi kavramak için okunan Hafıza Güçlendirme Duası, özellikle sınavlara hazırlanan kardeşlerimiz için çok faydalıdır.

Okuma esnasında önünüzde su bulundurursanız daha da faydalı olacaktır. Hatta doğal kaynak suyu olursa etkisi muazzam olur. Her okumadan sonra suya üflenmelidir. Gün içerisinde bu suyu muhakkak için. Faydasını ziyadesiyle görürsünüz.

Dua için belirli bir okuma adedi ya da zamanı belirtilmemiştir. Suyu önünüze alıp okuyabileceğiniz gibi, günün herhangi bir zaman diliminde herhangi bir yerde de (Yolda, uzanırken, iş yerinizde vs.) önünüzde su bulundurmadan da okuyabilirsiniz. Sadece okumaya elverişli durumlarda önünüzde su bulundurmaya özen gösterin. Zira bu suyu daha sonra içeceksiniz.

Duanın yeterince etkili olabilmesi için özellikle kişinin kendisi okumalıdır. Kendisi okuması mümkün olmayan kişiler, başka birinin okuduğu suyu içebilirler. Fakat bahsettiğim gibi duayı kişinin kendisinin okuması her daim daha etkilidir.

Arapçası

Hafıza Güçlendirme Duası

Okunuşu

Subhâneke lâ ilme lenâ illâ mâ allemtenâ inneke entel alîmul hakîm

Diğer havas uygulamaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

“Hafıza Güçlendirme Duası” için bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!