Rüyada Melek Görmek İçin Dua Terkibi

Rüyada Melek GörmekRüyada Melek Görmek İçin Ne Yapmalıyız? Rüyalarımızın bizlere birer rehber olabileceğini biliyor muydunuz? Haberci Rüyalar (Rahmani) ve Alelade Rüyalar (Şeytani) olmak üzere 2 çeşit rüyalar vardır. Rüyalarımızdan haber almak için Rahmani Rüyalardan istifade edebiliriz. Bu bağlamda rüyalarımızda melekler bizlere yardım ederek, yol göstermektedirler.

Rüyanıza gelen melekten merak ettiğiniz herhangi bir hususu öğrenebilirsiniz. Bu meyanda değinmek istediğim bir nokta var; gelen meleğe lütfen sakın şans oyunlarının sonuçları gibi helal olmayan işlerle meşgul etmeyin. Bu tarz yaklaşımlarda bulunursanız, melek bir daha rüyanıza gelmez. Lütfen haram ile helali ayırt ederek bu duayı yapın.

Rüyanıza gelen melek sadece rüyada size rehberlik etmekle kalmayıp, normal hayatınızda da size yardımcı olacaktır.

Rüyada Melek Görmek İçin Okunacak Dua Terkibi

Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan gece yatsı namazından sonra kimsenin olmadığı, hiç bir sesin olmadığı bir mahalde abdestli bir şekilde 66 defa İhlas Sure’sini, 5631 kere Ya Allah, 1000 Kere Maşaallah ve 1000 kere de istediğiniz herhangi bir salavatı okuyun. Bunları ara vermeden tek seferde yapmanız gerekiyor. Okuma işlemi bittikten sonra asla dünya kelamı etmeden yatın ve uyuyun. Akıbetini merak ettiğiniz veya haber almak istediğiniz şeyi rüyanıza gelen melek, Allah’ın izniyle size bildirecektir.

İlk gecede melek görünmezse bu uygulama melek görününceye kadar tekrarlanabilir. Uygulama yapılırken kesinlikle kişinin içerisinde bir korku olmamalıdır.

Sitemizde yayımladığımız diğer faydalı havas uygulamaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!