Ruhani Varlık Gönderme Duası

Ruhani Varlık Gönderme Duasıİrsali Hatif olarak da adlandırılan Ruhani Varlık Gönderme Duası, eski zamanlardan beri yapılan bir havas uygulamasıdır.  Buradaki amaç, kendinizi istediğiniz bir kişiye ruhani bir varlık göndererek varlığınızı hatırlatmaktır. Örneğin; size borcu olan birine borcunuzu hatırlatmak ya da kendisinden haber alamadığınız bir kişiye kendinizi hatırlatmak gibi durumlar için bu dua okunur.

Ruhani Varlık Gönderme Duası vasıtasıyla dilediğiniz kişiye ruhani bir varlık gönderilir. Bunlar genellikle cinlerdir. Karşıdaki kişi bazen alışık olmadığı bir ses olarak algılar, bazen de rüyalarında sizi görebilir. Karşıdaki kişinin enerjisine göre bu durum değişiklik arz etmektedir. Bu duayı çok sık yapmamanızı öneriyoruz. Zira karşı taraf fazlasıyla rahatsız olacaktır. Sadece ama sadece gerekli durumlarda bu duaya başvurmanızı öneriyoruz. İmam Gazali’nin çok sık kullandığı bir terkiptir ve asırlardır sayısız kişi tarafından tecrübe edilmiştir. Lütfen bunu asla bir eğlence amacı olarak kullanmayın.

Okuyan kişiye herhangi bir zarar verilmez. Fakat yine de dilerseniz okumaya başlamadan evvel koruma duası okuyabilirsiniz. Bu tür havas uygulamalarında başarı elde edilebilmesi için, uygulamanın korkmadan yapılması gerekmektedir. Lütfen içinizdeki tüm korkulardan arındıktan sonra bu uygulamayı yapın.

Yapılması Gerekenler

Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan gece 200 adet Ayetel Kürsi okunur. 100. ve 200. okumaya başlamadan aşağıdaki esmalar 1370 defa okunur.

Yâ Allâh Yâ Hayy Yâ Kayyûm Yâ Aliyy Yâ Azîm

200. Ayetel Kürsi okunduktan sonra aşağıdaki dua sadece 1 kere okunur. Okurken, parmakla git dercesine bir yöne doğru işaret ediniz ve duanın akabinde dilediğiniz herhangi bir salavatı okuyunuz. Salavatın sayısı kesinlikle önemli değil.

Okunacak Dua

Eselüke bi nûri vechikellezî melee erkâni arşike ve bi rûhi seyyidinâ muhammedin sallallâhü aleyhi ve sellem. En türsile hâdime hâzihil âyetiş şerîfeti li (burada kime ruhani gidecekse anne adıyla birlikte okuyunuz) fî sıfatî ve hılyetî bi eshümin min semûmin ve cerâbin min nâr.

İlk gün etki etmezse, 7 cuma gecesi icabet gelesiye kadar duanın tekrarı yapılabilir.

Diğer havas uygulamaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!