Mucize Zikir Duası

Mucize Zikir DuasıBu zikrin Mucize Zikir Duası diye anılması, okuyan kişinin yaşadığı mucizelerden ötürüdür. Öyle faziletli, öyle etkili bir zikirdir ki, dilinizden ve gönlünüzden düşürmek istemeyeceksiniz. Kim bu zikir ile meşgul olursa, o kişiye sayısız sebep kapıları açılır. Her türlü hacetleriniz için en doğru ve etkili kaynağınız olacaktır.

Mucize Zikir Duası, birçok kardeşimiz tarafından defalarca kere tecrübe edilmiş bir uygulamadır. Tam bir inanç ile okursanız, Yüce Allah’ın da izniyle hacetleriniz tez zamanda kabul görür. Özellikle rızık konusunda faydası muazzam etkili bir duadır.

Mucize Zikir Duasının Uygulanışı

Bu duaya başlamadan evvel her ne niyet için okunacaksa evvela Allah rızası için 2 rekat hacet namazı kılın. Namaz bitince el açıp hacetinizi dile getirin. Daha sonra yerinizden kalkmadan;

33 kere Estağfirullahe’l-azîm el-kerîm, ellezî lâ ilâhe illâ hüve’l-hayyü’l-kayyûmü ve etûbü ileyh

33 kere Elhamdülillah

33 kere istediğiniz herhangi bir salavatı okuyun.

Daha sonra 170 kere Ayetel Kürsi okuyun.

Ayetel Kürsi Okunuşu

Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Tüm bu okuma işlemleri tek seferde hacet namazının ardından okunduktan sonra, günde en az 1000 kere gün sayısı belirtilmeksizin aralıksız her gün aşağıdaki zikri okuyunuz:

Ya Latif, Ya Kafi, Ya Ğaniyy, Ya Muğni, Ya Fettah, Ya Rezzak

Sayı olarak en az 1000 kere denilse de, sizler bu zikri ne kadar çok okursanız o kadar çok faydasını Yüce Allah’ın izniyle görürsünüz. Bu duayı her 21 günde bir hacetlerinizin kabulü için tekrar edebilirsiniz. Zikir kısmını aralıksız her gün dilediğiniz vakitlerde okuyabilirsiniz. İman ve inancınızın da burada ne kadar önemli olduğu su götürmez bir gerçektir.

Sitemizde daha önce yayımladığımız Hacet Duaları ile alakalı faydalı diğer yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!