Alemleri Dize Getiren Hz. Süleyman’ın Kasemi

KasemBu kasem, Hz. Süleyman tarafından kullanılmış olup, tüm alemleri dize getirme konusunda çok değerli bir duadır. Hz. Süleyman bu kasemi okuyunca tüm cinler kendisine koşulsuz itaat etmişlerdir. Ne zaman bir cin kendisine karşı gelse, Hz. Süleyman hemen bu kasemi bir kere okurmuş.

Hz. Süleyman’ın bu kasemi gerçekten çok etkili bir kasemdir ki, havas uygulamalarının ardından bu kasemi muhakkak okumanızı tavsiye ederiz. Sizler bu kasemin faziletlerine canlı şahit olmadığınız sürece, bizler burada ne kadar yazıyla anlatmaya çalışsak da yeterli olmayacaktır. Her türlü zorluğunuzun kalkması için, içinde bulunmuş olduğunuz sıkıntıların defi için bu kasemi tüm inancınızla okuyun. Kısaca aklınıza gelebilecek her türlü hacetiniz için bu kasemi okuyun. Şayet bu kasemi ezberler ve gün içerisinde adet gözetmeksizin aklınıza geldiği her zaman okursanız, o zaman nasıl mucizeler yaşayacağınızı ancak siz görebilirsiniz.

Bunların haricinde bu kasemin okuma adedi günde 21 defa olup, okurken de kündür, lüban amberi, dövülmüş cavi ve kizbere tütsüleri yakılmalıdır. Bu tütsüleri bulmanız mümkün değilse herhangi bir tütsüyü yakabilirsiniz. Kasemi 21 kere okuduktan sonra hacetinizi söyleyebilirsiniz.

Okunacak Kasem

Bismillahil hayyül kayyümür rahmanirrahim. Rabbi Cibril ve Mikail ahin ahin ahin Ahiyyen Şerahiyyen Ahiyyen Hahiyyen Nemahiyyen edunayi esbaütin ali şeddayi Şelacasin Şelyekuşin Taltıkeşin Tatkelyuşin Mehluşehın Behmeşin Hemyuşin Yeşhişin Şenaheşin Mertatkeyuşin Nafehlemin Ğuyusen Nafğalasavesin ma a’zamü hazel kelamü ma a’zamü sultanillahi uhtirika men asa esma allahü binnaril mükadeti asikubihimür racifi vel fezeış şedidi ver rev-ıl azimi vel azabil elim.

Diğer havas uygulamaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

“Alemleri Dize Getiren Hz. Süleyman’ın Kasemi” üzerine 2 yorum

  1. İlk önce bu güzel ferahlatıcı duaları paylaştığınız için teşekkür ederim. Sizlerden ricam, arapça paylaşırsanız memnun olurum, türkçede bazı kelimelerde telafüz aynı olmayabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!