Cinlerin Kralı Seyyid Meytatarun’un Tesbihi Tican Daveti

Cinlerin KralıTican Daveti, cinlerin kralı Seyyid Meytatarun’un bir tesbihidir. Cinlerin kralı deyince hemen aklınıza ürpertici şeyler gelmesin. Cinlerin de Müslüman olanlarının var olduklarını unutmayın. Rukye, vefk, tılsım vb. havas uygulamalarında çoğu havas alimi uygulamanın ardından Tican Daveti okumuştur. Tican Daveti, yapılan uygulamanın süratini ve icabetini çabuklaştırır.

Bu daveti sadece havas uygulamaları için düşünmeyin. O kadar etkili bir tespihtir ki, dağların üzerine okunsaydı dağlar paramparça olurdu. Kötülükleri def eden, iyilikleri kendine çeken, manevi korumasının sınırı olmayan bir davettir. Belli bir okuma zamanı ya da adedi olmaksızın, her uygulamanın ardından okunulması tavsiye edilmiştir. Tican Daveti, kesinlikle sadece havas uygulamalarının ardından okumayla sınırlı tutulacak bir davet değildir. Gerçekten çok etkili bir koruması olduğu için, günde en az 1 kere istediğiniz vakit okunulması alimler tarafından önerilmiştir. Günde en az 1 kere okursanız,  Yüce Allah’ın izniyle faydasını görürsünüz.

Okunacak Tican Daveti

Allahümme Ya Dehmisan Dehleyleva İlahün Meytatarun. Ellezi anet lehül vucuhü ve haşeat lehül esvatü ve zellet lehüş şumuhul bazihat.
Allahümme Ya Nura Erışin Erğaşişin Erği Lağşunin Lağtunin. Ellezi zelle külle şeyin li kudretihi ve sultanihi.
Allahümme Ya Şebeyraşervin Eşmehin Eşfan Eşğun. Ellezi istidaet bi nurihi ehli semavatihi ve ardıhil hamidi li nurihi külle dıya-i ve behceti.
Allahümme Ya Melekuti Malihin Melehin Melihan Malihun. Ellezi melikü bi ızzetihi ve kahru bi ceberutihi veste’sertehüve ğalebe bi kuvvetihi fela şeye yukavimete.
Allahümme Ya Allamü Alimü Erğalin Erği Erğan Darğun Keznun Şemhin Şemhisan Meşlamun. Ellezi İnnema emruhu iza erade şeyen en yekule lehü kün feyekün. Fe sübhanellezi biyedihi melekütü külli şeyin ve ileyhi turceun.

Diğer havas uygulamaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

“Cinlerin Kralı Seyyid Meytatarun’un Tesbihi Tican Daveti” için bir yorum

  1. Zikirler dualar herzaman geçerlidir.sartlar yerinde oldugunda kisi abdesti ve namazini daim kaldığında zaten mükafatı vardır.bizde bu tesbihi zikri yapıyoruz insazllah mukafatini alanlardan oluruz insaallan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!