İntikam Almak İçin Dua

İntikam Almak İçin DuaSize haksızlık yapmış birinden İntikam Almak İçin okuyabileceğiniz bir dua paylaşalım. Çok fazla çeşit İntikam Almak için dualar mevcut. Bizler elimizden geldiği sürece en tesirli ve de birçok kişi tarafından denenmiş duaları sık sık paylaşıyoruz. Uygulanışına geçmeden önce intikam alma dualarında yaptığımız genel uyarıyı tekrar yapalım. İntikam Alma Duaları oldukça etkili 2 tarafı keskin kılıç gibidir. Eğer gerçekten haklı olduğunuzu düşünüyorsanız bu duayı okumanızı tavsiye ederiz. Aksi halde dua size geri döner. 

Her ne sebepten dolayı olursa olsun bir kişi tarafından zarar gördüyseniz ve sizin o kişiye gücünüz yetmiyorsa, bu duayı okuyabilirsiniz. Bu duayı okuduktan sonra size haksızlık yapan kişinin içine kor ateşi gibi bir acı ve kasvet çöker. Uykularında rahatsız edilir ve size yaptığı kötülüklerden dolayı aşırı pişmanlık yaşar. 

Uygulanışı

Herhangi bir arabi ayının (Örn: Recep, Şaban, Ramazan) ilk pazar günü güneş doğumunda gusül abdesti alıp temiz elbiselerle birlikte kıbleye doğru oturup 1000 kere “Lâ ilâhe illallah” diye zikredin. Okuma adedi tamamlandıktan sonra 21 kere

Allahümme ya kahiru zül batşişşedid entellezi la yutaku intikamühü ya kahhar

diye okuyun. Bu okuma bittikten sonra son 7 kere olarak şu duayı okuyun:

Ya ruhaniyyeti şürürül kameri intekimü min fülan elfülani

Fülan elfülani yazan yere intikam almak istediğiniz kişinin ismini anne adıyla birlikte söylemeniz gerekmektedir.

Diğer havas uygulamaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!