Müşteri Artıran Dua

Müşteri ArtıranMüşteri Artıran Dua, işyerinizi bereketlendiren, müşterileri celb eden ve de dolayısıyla müşterileri çoğaltan mücerrep bir duadır. Ticaretle uğraşan kardeşlerimiz bu terkibi yaparlarsa Allah’ın izniyle faydasını görürler. Müşterileriniz az ise ya da işyerinizin bereketi yok ise bu uygulamayı muhakkak yapın. Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim Allah’ın bizlere yüce lütfundan bahşettiği bir şifa kaynağı. Bunu çok iyi değerlendirmek gerek. Bu uygulamayı eksiksiz ve tam bir itikat ile yaptığınız takdirde, rızık verenlerin en hayırlısı Allah’ın izniyle işyerinizin bereketi artar, müşteriler çoğalmaya başlar. Müşteri artıran duayı işyerinizin haricinde, evinizin bereketinin bollaşması için de yapmanız mümkündür.

Uygulanışı

Karınca yuvasının olduğu yerden bir avuç toprak alın ve aşağıdaki ayeti 7 kere o toprağa okuyun. Sonra o toprağı iş ya da evinizin 4 bir etrafına serpin. Müşteriler Allah’ın izniyle çoğalacak, bereketiniz artacaktır.

Okunacak Ayet

Bismillahirrahmanirrahim. Ve izâ raev ticâraten ev lehveninfeddû ileyhâ ve terakûke kâimen, kul mâ indellâhi hayrun minel lehvi ve minet ticârati, vallâhu hayrur râzıkîn.

وَإِذَا رَأَوْا تِجَارَةً أَوْ لَهْوًا انفَضُّوا إِلَيْهَا وَتَرَكُوكَ قَائِمًا قُلْ مَا عِندَ اللَّهِ خَيْرٌ مِّنَ اللَّهْوِ وَمِنَ التِّجَارَةِ وَاللَّهُ خَيْرُ الرَّازِقِينَ

Anlamı:
Ve ticaret veya eğlenceyi görünce ona yönelip dağıldılar ve seni ayakta bırakıp gittiler. De ki: “Allah’ın katında olan şeyler, eğlence ve ticaretten daha hayırlıdır ve Allah, rızık verenlerin en hayırlısıdır.”

Bu uygulamanın tesirinin daha da çoğalması için sitemizde daha önce yayımladığımız diğer rızık dualarını da BURADAN inceleyerek uygulayabilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

“Müşteri Artıran Dua” için bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!