Kısmet Açma Duası

Kısmet Açma DuasıKısmetinizin kapalı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Kısmet Açma Duası hayatınızdaki kör düğümü çözmenize Allah’ın izniyle yardımcı olacaktır. Kısmet denilince aklınıza sadece eş bulma gelmesin. Hayatınızdaki tüm olumsuzlukları kısmet ile ilişkilendirebilirsiniz.

Bazı şeyleri tam nihayete kavuşturacağım derken birden çıkmaza mı giriyor? Üzerinize sanki ölü toprağı serpilmiş gibi hiçbir şey yapmak istemiyor musunuz? Bütün bunlara son demek için Kısmet Açma Duası sizi bekliyor.

Bu dua, hayatınızdaki talihsizliklerin kalkması, isteklerinizin yerine gelmesi, ölü kalbinizin dirilmesi ve bazı başladığınız işte muvaffak olmanız için oldukça uygundur. Kısmet Açma Duası, dini ve dünyevi işlerin kişinin kendisine açılmasına sebep olur.

Uygulanışı

Perşembe günü Müşteri saatinde, yani güneşin doğmasıyla birlikte o andan itibaren başlayarak 7 gün boyunca günde 1041 kere aynı zamanda aşağıdaki duayı okuyun. Dua belirtildiği gibi güneş doğuma ile başlanıp takriben 60 dakika içerisinde bitirilmelidir. Her günün gezen saatleri gün doğumuna istinaden farklılık gösterdiği için, net bir zaman söyleyemiyoruz. Lütfen sadece ama sadece belirtilen zamanda bu duayı okuyun.

Arapçası

Kısmet Açma Duası

Okunuşu

Ya Hayyu Hıne la hayye fi deymu miyyeti mülkihi ve bekaih, Ya Hayy

Diğer havas uygulamaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!