Kahır Duası

Kahır DuasıKahır Duası, haksızlığa uğrayan kişilerin okuyabilecekleri iki ucu keskin bir duadır. İki ucu keskin denilmesinin nedeni ise, gerçekten haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız bu duayı okumalısınız. Zira haksız olduğunuz bir durumda okunulacak olursa, okuyan kişiye döner ve hiç ummadığınız bir bela size musibet olabilir. Bu sebepten ötürü duaya başlamadan önce gerçekten haklı mısınız diye iki kere düşünmelisiniz. Çünkü bazen size göre haklı görünse de, sizin bilmediğiniz ve göremediğiniz bir nedenden ötürü, Allah’ın indinde haksız olmuş olabilirsiniz.

Mesela çalıştığınız yerde bir amiriniz ya da patronunuz hakkınız olan parayı vermiyorsa ya da eşiniz sizi aldatıyorsa bu duayı okuyabilirsiniz. Kısacası Kahır Duası, size zarar veren kişilere okunabilecek bir duadır.  Kim için okunuyorsa ve o kişi gerçekten haksızlık yapmışsa, size yaptığı haksızlıktan dolayı içi yanarak kahrolacak ve çok büyük bir pişmanlık yaşayacaktır.

Kahır Duasının Uygulanışı

Uygulamaya başlamadan önce, okumayı kim için yapacaksanız onu ve yaptıklarını zihninizde canlandırın. Sonra okuyabildiğiniz kadar “Allahümme Ya Kahhar” diyerek, “Rabbim bana zulmeden falan oğlu falanı Kahhar isminle kahreyle” diye dua edin. Daha sonra bir dilim ekmek ufalayın ve ekmeğe “Ya Kaviyy” diye 1000 kere okuyun. Okuma işlemi bittikten sonra, bu ekmek parçalarını kuşlara yedirin. Allah’ın izniyle kısa zamanda size gerçekten haksızlık yapan kişinin uykuları kaçacak, kahrolacak ve yaptıklarından dolayı çok büyük bir pişmanlık yaşayacaktır. Bu uygulamayı gece şer bir vakitte yapmanız daha da makbul olacaktır..

El-Kahhar ism-i şerif ile ilgili yazımızı incelemek için lütfen BURAYI tıklayınız.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!