Eşi Aldatan Kişi İçin Tılsım Yapımı

Eşi AldatanEşiniz sizi aldatıyor mu? Başkalarıyla zina mı yapıyor? Eğer eşinizin sizi aldatmamasını ve başkalarıyla zina yapmamasını engellemek için aşağıdaki tılsımı yapabilirsiniz. Bu tılsım, eşi aldatan kişinin bu huyundan vazgeçirmek için hazırlanır.

Tılsım hazırlanırken muhakkak temiz kıyafetler giyilmeli ve mümkünse gusül abdesti alınmalıdır. Tılsımı aldatılan kişinin kendi hazırlayabileceği gibi, bir başkası tarafından da hazırlanabilir. Sadece tılsım hazırlamanın kurallarına riayet edilmelidir. Aşağıdaki tılsımı misk, safran ve gül suyu karışımı ile aldatan kişinin haberi olmadan gizlice yazın. Bu tarz bir karışım yapamayacak olan kişiler, kurşun kalem ile de yazabilirler. Sadece kesinlikle tükenmez kalem gibi mürekkep içeren kalemlerle yazmayın. Tılsım yazıldıktan sonra aldatması istenmeyen kişinin kıyafetine gizlice dikilir ve üzerinde taşıttırılır. Eğer kıyafetin gizli bir yerine dikmeniz mümkün olamayacaksa, o zaman bu tılsımı zina yapan kişinin yastığının içine koyun. Kurallarına uyularak yapıldıktan sonra o kişi artık zina yapmaz.

Eşi Aldatan Kişi İçin Hazırlanması Gereken Tılsım

Eşi Aldatan Kişinin Yapması Gereken Tılsım

Sitemizde paylaştığımız diğer havas uygulamalarından faydalanmak için lütfen BURAYI tıklayın.

NOT: Sadece Youtube kanalımızda paylaşacağımız çok gizli sırları olan dua ve diğer video paylaşımları kaçırmamanız için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!