Borçları Ödemek İçin Dua

Borçları ÖdemekNice borçlulara deva olan, borçları ödemek için okuyabileceğiniz bir dua paylaşalım dedik bu yazımızda. Borcunuz varsa ve ödeyecek kudretiniz ve imkanınız yoksa, borçları ödemek için gece yarısı uykunuzdan kalkıp (gecenin 3’te 2’lik kısmında) abdest alın. Abdest aldıktan sonra kıbleye karşı oturarak 3 kere Yâsîn Sûresi’ni okuyun ve okuma bittikten sonra yerinizden kalkmadan el açıp borçlarını ödeyebilmek için Allah’a dua edin. Kim buna 7 gece devam ederse, Yüce Allah o kimseyi kul borcundan kurtarır. Bu uygulamanın başka dualar ve zikirler ile birlikte uygulanmasında bir sakınca yoktur; aksine diğer rızık zikirlerini de yaparsanız etkisi ziyadesiyle güçlü olacaktır.

Sitemizdeki dualar çok kişi tarafından tecrübe edilmiştir. Duanın kabulü için tevekkül ve tefekkür şarttır. Hz. Allah’ın haramlarından sakındıktan ve islamın şartlarını yerine getirdikten sonra geriye sadece Allah’ın takdiri kalmaktadır. Mevlam Neyler, Neylerse Güzel Eyler. Dua ile kalın.

Sitemizde yayımladığımız diğer etkili para dualarından faydalanmak isterseniz lütfen BURAYI tıklayınız.

NOT: Sadece Youtube kanalımızda paylaşacağımız etkili para duaları ve diğer sırlı video paylaşımlarını kaçırmamanız için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmayı ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!