Allah’ın En Sevdiği Zikir

Allah'ın En SevdiğiBu zikir, faziletleri bakımından zikirlerin şahı olarak geçer ve Allah’ın en sevdiği en faziletli zikirdir. Özellikle sabah namazının sünnetiyle farzı arasında okunmasını gerektiğini sizlere hatırlatayım. Bu zikir, Yüce Allah’ın en çok sevdiği 4 kelimeyi içermektedir. Bu zikri okuyan kişi için, her bir okuduğu kelime hürmetine cennette bir ağaç dikilir ve güneşin üzerine doğduğu her şeyden hayırlıdır. Kısacası alimlere göre bundan daha hayırlı, bundan daha faziletli, bundan daha sevabı yüksek bir zikir daha yoktur.
Sabah namazının sünnetinden sonra okumaya vakit bulamayan kardeşlerimiz, gün içerisinde okuyarak bunu telafi edebilirler.

Okunacak Zikir

Subhanellahi velhamdülillahi ve la ilahe illallahu vallahu ekber (100 Kere)

Arapçası

Allah-u Teala'nın En Sevdiği Dört Kelime

Sitemizde yayımladığımız tüm faziletli duaları tecrübe etmek isterseniz lütfen BURAYI tıklayınız.

NOT: Sadece Youtube kanalımızda paylaşacağımız faziletli, sırlı dua ve diğer video paylaşımlarımızı kaçırmamak için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmayı unutmayın.

“Allah’ın En Sevdiği Zikir” üzerine 2 yorum

    1. Bu zikrin faziletleri yazılmakla bitmez. Belirtilen saatlerde okuduğunuz sürece zaman içerisinde hayatınızdaki maddi ve manevi olumluluklara Allah’ın izniyle şahit olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!