Rızkı Gökten İndiren Zikir

GöktenRabbimiz, ALA Suresi 1. Ayet-i Kerimesinde şöyle buyurmaktadır;
Yüce Rabbinin adını zikret!
Bu ayete istinaden sizlere öyle bir zikir öğreteceğim ki, bu zikri çekene Melekler gökten rızık indirmek için sıraya geçerler ve her okumada bir Melek yaratılır. Bu Melek kıyamete kadar sizin için tespih eder. Bununla birlikte tüm sevapları amel defterinize yazılır. Öyle bir faydalı rızık duasıdır ki, çok az kişi bunun farkındadır. Bu zikrin çok önemli bir zamanı var. O zamana uyulursa, göklerdeki rızık kapıları ardına kadar sizler için açılır ve rızkınız gökten boyun eğerek size gelir. Bu duayı okurken yüreğinizde duanın gücünü hissederek, tam bir itikat ile okuyun. Kalbinizden fışkıran o enerji semalarda yankılansın.

İmsak İle Sabah Namazı Arası Okunacak Zikir:

Sübhanallahi ve bihamdihi, sübhanallahil azim, estağfirullah ve etübü ileyh (100 Kere)

Güneş Batmadan Evvel Okunacak Tesbih:

Sübhanallahi ve bihamdihi (100 Kere)

Sitemizde siz değerli okuyucularımız için yayımladığımız diğer faziletli rızık dualarından faydalanmak için lütfen BURAYI tıklayınız.

NOT: Sadece Youtube kanalımızda paylaşacağımız diğer faziletli dua ve sırlı video paylaşımlarımızı kaçırmamak için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmayı ihmal etmeyin.

“Rızkı Gökten İndiren Zikir” üzerine 4 yorum

  1. Allah sizlerden razı olsun hocam. Tam da tüm umutlarım bitti dediğim yerde bu dua imdadıma yetişti. Çevremde kim varsa herkese bu duayı tavsiye ediyorum. Hakkınızı helal edin hocam.

      1. Yeni üye oldum gördüğüm bilgilerden oldukca etkilendim. İhtiyacımız olan bilgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!