Yasin Suresi İle Hacet Duası

Yasin SuresiHer kapının anahtarı farklı olduğu gibi her gönlün de duası farklıdır. Yasin Suresi, kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in gizemli ve bir o kadar da hikmetli dualarından biridir. Hal böyleyken böyle bir nimetten faydalanmamak olmazdı.

Yasin Suresi’nin 58. ayeti ile uygulayabileceğiniz farklı bir hacet duasını bu yazımızda paylaşmak istedik. Etkisi tartışılmaz bir hacet duası olup, birçok kardeşimiz tarafından tecrübe edilmiştir. Sizler de tam bir itikat ve iman ile okursanız, Allah’ın izniyle tez zamanda faydasını görürsünüz. Sadece hacet duası olarak değil, bu ayeti okumanın türlü türlü hikmetleri vardır. Burada bunları saymakla yetinemeyiz. Bu sebepten dolayı bu ayeti hacet duası uygulaması haricinde de okumanız sizin için fazlasıyla faydalı olacağından şüpheniz olmasın.

Hacet Duası Uygulanışı:

Evvela 786 kere Besmele-i Şerif okuyunuz. Daha sonra 613 kere de Yasin Suresi 58. Ayet-i Kerimesini (Selamun kavlem mir rabbir rahim) okuyunuz. Bu okumalar abdestli bir şekilde ve ara vermeden tek seferde okunmalıdır. Yani farklı günlere ya da saatlere bölemezsiniz. Tüm okuma işlemleri bittikten sonra Allah’tan ne hacetiniz varsa el açıp isteyiniz.

Sitemizde yayımladığımız diğer faziletli hacet dualarından da faydalanmak isterseniz lütfen BURAYI tıklayınız.

NOT: Sadece Youtube kanalımızda paylaştığımız özel, sırlı dua ve diğer video paylaşımlarımızı kaçırmamanız için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmanızı önemle tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!