Rızık Bolluğu İçin Okunacak Tesirli Dua

Rızık BolluğuBu yazımızda, maddi zorluklar çeken kardeşlerimiz için okuyabilecekleri etkili rızık bolluğu duası paylaşmak istedik. Bu duayı tam bir teslimiyet ve itikat ile okuyan kişilerin rızkı Yüce Allah’ın izniyle bollaşacak, malları ve mülkleri bereketli olacak ve maddi zorluklar ile karşılaşmayacaklardır. Tüm maddi zorluklara karşı kılıç gibi etkili olmasının yanı sıra, kalkan görevi gören koruma etkisi de ziyadesiyle etkilidir.

Duanın içerisindeki rızık ayetlerinin ve esmaların enerjileri o kadar kuvvetlidir ki, bunların tecellisine kavuşan kardeşlerimiz ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaklardır. Duayı okurken sanki o enerjinin anbean size yüklediğini ve damarlarınızdan kalbinize gittiğini hayal edin. Dua esnasında içinizde zerre kadar şüpheye asla yer vermeyin. Unutmayın ki dua Mü’min’in kılıcıdır. İnançla yapılan dualarının her zaman etkilerinin daha yüksek olduğunu da hatırlatalım.

Rızık bolluğu için okunacak bu duanın belirli belir bir okuma zamanı yok. İstediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Sadece aşağıdakileri sırasıyla adedince ve tek bir günde okuyunuz. Okumaya başlamadan önce Allah rızası için 2 rekat şükür namazı kılın. Okuma esnasında muhakkak abdestli olun. Abdestli olunması gerektiği için hanımlarımız özel günlerinde okuyamazlar.

Rızık Bolluğu İçin Okunacak Dua

450 defa Hasbünallahu ve ni’mel vekil

Sonra aşağıdaki duayı 10 kere okuyun

Kulillâhumme mâlikel mulki tû’til mulke men teşâu ve tenziul mulke mimmen teşâ’, ve tuizzu men teşâu ve tuzillu men teşâ’, bi yedikel hayru, inneke alâ kulli şey’in kadîr. Tûlicul leyle fîn nehâri ve tûlicun nehâra fîl leyl, ve tuhricul hayya minel meyyiti ve tuhricul meyyite minel hayy, ve terzuku men teşâu bi ğayri hısâb.

1900 Kere Ya Razzak Ya Vehhab Ya Fettah Ya Ğaniyyu Ya Muğni

100 kere de aşağıdaki dua

Kâle îsâbnu meryemellâhumme rabbenâ enzil aleynâ mâideten mines semâi tekûnu lenâ îden li evvelinâ ve âhirinâ ve âyeten minke, verzuknâ ve ente hayrur râzikîn.

Daha önce yayımladığımız diğer faydalı rızık duaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

“Rızık Bolluğu İçin Okunacak Tesirli Dua” üzerine 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!