Maddi ve Manevi Zenginlikler İçin Vefk ve Duası

Maddi ve ManeviHer türlü maddi ve manevi zenginlikleri celp etmek isteyen kişi aşağıdaki vefki yazar ve duasını yaparsa, Yüce Allah o kişinin isteklerine cevap verir. Bu uygulama aslında iki aşamalıdır; yani hem vefk, hem de duası var. Vefki yazmadan sadece duasını da yapabilirsiniz; fakat bu vefki yazıp üzerinizde taşır ve de duasını yaparsanız daha da makbul olur.

Maddi ve manevi zenginliklerin yanı sıra bu uygulama size güçlü bir koruma da sağlayarak, kaza ve belalardan korunmuş olursunuz. Duanın içerisindeki Kaviyy ismi celili, düşmanlarınıza karşı galip gelmenizi sağlar, sizi çekemeyen kişiler hakkınızda söz söyleyemez. Yine bu vefkin içerisindeki Kaf harfinin bir sırrı vardır ki; onu da ancak yaşayanlar bilebilir.

Yapılması Gerekenler

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu uygulamayı dilerseniz sadece duasını okuyarak yapabilirsiniz ya da hem vefki yazıp hem de duasını okuyarak. Sadece duasını okuyacak kişiler, sabah ve akşam namazlarının ardından 100 kere aşağıdaki duayı okumalılar.

Vefki yazacak kişiler ise, yine vefk yazma kaidelerine uygun bir şekilde aşağıdaki vefki yazabilirler. Bu vefki maalesef çoğu medyumcu parayla satmaktadır. Onlara paralarınızı vereceğinize, kendiniz de havas usulüne göre yazabilirsiniz. Temiz bir kağıda safran ve misk karışımı bir mürekkep hazırlayarak vefki aynen yazın. Bu karışımı yapmanız mümkün değilse, kurşun kalem ile yazın. Lakin sakın tükenmez kalem ile yazmayın.

Yazma esnasında hoş bir tütsü yakabilirsiniz. Yazarken elbiselerinizin, yazdığınız ortamın temiz olmasına gayret gösterin. Vefke başlamadan önce muhakkak gusül abdesti almış olun. Vefki hazırladıktan sonra üzerinizde taşıyın ve aklınıza geldiği müddetçe aşağıdaki duayı okuyun. Belirli bir okuma adedi ve zamanı yok.

Bu şartlara uyulduğu sürece ve de Yüce Allah’ın izniyle emelinize ulaşmış olursunuz.

Maddi ve Manevi Zenginlikler İçin Yazılacak Vefk

Vefk

Maddi ve Manevi Zenginlikler İçin Okunacak Dua

Karibun Kaviyyun Ya Kaviyyun fekaviyyun
Bicahin ve sultanin ve mülkin türadifet

Daha önce yayımladığımız diğer havas uygulamaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!