Mutlu Olmak İçin Dua

Mutlu Olmak İçin DuaMutlu Olmak İçin Dua mı arıyorsunuz? O zaman tamamen doğru adrestesiniz demektir. Hüzünlü ya da kederli olduğunuz vakit ya da içinizde mutluğu hissetmek istediğiniz zaman, Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa (SAV)’in öğrettiği Mutluluk Duası sizin derdinize derman olacaktır. Bu duayı kim okursa, Yüce Allah üzüntü ve kederi giderir, yerine mutluluk getirir. Okumaya başlamadan önce mümkünse gusül abdesti alın. İmkanınız olmazsa normal abdest alın ve Allah rızası için 2 rekat namaz kılın. Namaz bitince yerinizden kalkmadan secdeye gidin ve sıkıntınızı ya da hüznünüzü Allah’a yakarın. Sonra da aşağıdaki duayı okuyun. Semi olan Allah’ın her zaman sizi işittiğini unutmayın.

Mutlu Olmak İçin Dua:

Allahümme innî abdüke, ebnü abdike, ebnü ümmetike nasıyetî biyedike, mâdin fiyye hukmüke, adlün fiyye kadaüke, eseluke bikülli ismin huve leke semmeyte bihi nefseke, ev enzeltehu fî kitâbike, ev allemtehu ehadem min halkıke, eviste’serte bihi fî ılmi’l-ğaybi ındeke en tec’ale’l- kur’âne rabîa kalbî, ve nûra sadrî, ve celâe huznî,ve zehabe hemmî

Manası:
Allah’ım! Ben Senin kulunum, erkek ve kadın kullarının çocuğuyum. Alnım Senin elindedir. Hakkımda Senin hükmün geçerlidir. Hakkımdaki tadirin adalettir. Kendini isimlendirdiğin, kitabında indirdiğin, kullarından birine öğrettiğin veya katındaki gayb ilminde kendine has kıldığın Sana ait her isimle, Kur’an’ı kalbimin baharı, göğsümün nuru, hüznümün ortadan kalkması için vesile kıl.
Arapçası
Mutluluk Duası

Sitemizde yayımladığımız diğer sıkıntılardan kurtulma dualarını tecrübe etmek isterseniz lütfen BURAYI tıklayınız.

Sadece Youtube kanalımızda paylaşacağımız sırlı, gizemli dua ve diğer video paylaşımlarımızı kaçırmamak için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!