Fotoğraf İle Aşık Etme

Fotoğraf İle Aşık EtmeFotoğraf İle Aşık Etme uygulaması, sizi sevmesini, size aşık olmasını istediğiniz kişi için yapılabilecek aşık etme uygulamalarından biridir. Lütfen bu uygulamayı sadece ciddi düşünüyorsanız uygulayın.

Bu uygulama kesinlikle fotoğraf ile yapılır. Burada çok önemli bir nokta var; fotoğrafı cep telefonu ya da tablet gibi elektronik cihazlardan değil, normal baskı fotoğraf olarak elinize alarak duayı okumalısınız. Zira elektronik cihazlar enerji blokajına sebep olur ve uygulamanın yapılmasını engeller. Be sebepten dolayı gerçek foto ile uygulamayı yapmalısınız.

Fotoğraf İle Aşık Etme Uygulaması

Gece yarısından sonra, yani saat 00:00’dan sonra, sizi sevmesini, size aşık olmasını istediğiniz kişinin adını anne adıyla birlikte fotonun üzerine yazın. Yazabilirseniz mümkünse Arapça olarak yazın. Yazmasını bilmeyenler Latin harfleriyle de yazabilirler. Fakat majikal uygulamalar genellikle Arapça olarak yapılırsa daha da etkili olur. Yazma işlemini tamamladıktan sonra, aşağıdaki duayı 7 gece boyunca 60’ar kere okuyun.
Unutmayın! Duayı okurken ortamda ses olmamalı, sizden başka kimse olmamalı. Kıbleye karşı oturun. Temiz giysiler giyinin. Mümkünse gusül abdesti aldıktan hemen sonra inanarak ve içtenlikle okuma işlemini yapın. Eğer bu şartlar sağlanamazsa papağanın tekrar etmesinden farkınız kalmaz.

Okunacak Dua:

Ve a’tif kulûbel âlemîne bi esrihâ. Aleyye ve elbisenî kabûlen bi şelmehet.

Sitemizde yayımladığımız diğer sevgi, aşk ve muhabbet dualarını tecrübe etmek isterseniz lütfen BURAYI tıklayın.

NOT: Sadece Youtube kanalımıza münhasır sırlı havas uygulamaları ve diğer video paylaşımlarımızı kaçırmamanız için BURADAN kanalımıza abone olmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!