Mucize Arınma Yöntemi

MucizeŞanssız olduğunuzu zaman zaman düşünür müsünüz? Şans derken aklınıza hemen şans oyunları gelmesin. İstediğiniz işi bir türlü bulamıyor musunuz? Maddi anlamda sürekli sıkıntılar mı yaşıyorsunuz? Tüm çabalarınıza halen daha sevgiliniz yok mu? Tüm bu şanssızlıklara “Artık Son!” deme zamanı çoktan geldi. Mucize Arınma Yöntemi, maddi ve manevi her türlü fırsatlara kapı açan bir uygulamadır.

Uygulamanın başarılı olabilmesi için bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Öncelikle uygulama esnasında yanınızda kimse bulunmasın ve uygulamayı bölmeden yapın. Başka bir önemli nokta ise, uygulamayı yaparken kalbiniz ile tasdik edip,  yürekten inanmanızdır. İnanmak bu uygulamanın temel esasıdır.

Mucize Arınma Yöntemi Ne Zaman Yapılır

Mucize Arınma Yöntemine, ayın en parlak olduğu dolunay gecesi yatsı ezanından sonra başlanır. Dolunay gecesi başlanılması çok önemlidir.

Mucize Arınma Yöntemi Nasıl Yapılır

Dolunay gecesi başlanılmak üzere, cam bir sürahiye su doldurun. Suyu önünüze alın ve hayatınıza dair ne kadar korkularınız, endişeleriniz varsa, başınıza gelen tüm olumsuzlukları, talihsizlikleri hepsini sesli bir şekilde suya doğru anlatın. Siz bunları anlatırken sanki birinin de bunları not ederek size o an çözüm ürettiğini düşünün. Sorunlarınızı anlatırken bunlardan kurtulup hafiflediğinizi, başınızın üzerinden göğe bir ışık yükseldiğini ve bu kanaldan dertlerinizin sizden uzaklaştığını hayal edin. Bu işlem bittikten sonra suyu evinizin dışında bir yere dökün.

Daha sonra duş alın. Duş alırken Kevser havuzunda Meleklerin sanki sizi yıkadığını hissedin. Yıkanırken sürekli Ya Kuddüs esmasını zikredin. Bedeninizin rahmet yağmuruyla yıkanıp tüm negatifliklerden arındığını hayal edin. O an hafiflediğinizi hissedeceksiniz. En son olarak gusül abdesti alarak yıkanma işlemini bitirin.

Az evvel kullanmış olduğunuz sürahiye yine suyu doldurun ve önünüze koyun. 19 Kere Besmele çekin ve ardından 489 kere Ya Fettah esmasını zikredin. Sonrasında sürahiye hayatınızdaki olumsuzlar sanki hiç olmamış gibi isteklerinizi sesli anlatın. Yani hayatınızdaki o olumsuzlukları sanki hiç yaşamamışçasına, olmasını istediğiniz dileklerinizi yaşıyormuşsunuz gibi hayal ederek anlatın. Anlattıktan sonra 41 adet Ayet-el Kürsi okuyun ve Amin diyerek suya üfleyin. Akabinde suyu içip hiç konuşmadan yatınız. Bu uygulamayı baştan sona 7 gece aralıksız devam edin. Allah’ın izniyle hayatınızdaki tüm olumsuzluklardan arındığınızı hissedeceksiniz.

Youtube kanalımıza da BURADAN abone olmayı lütfen unutmayın.

“Mucize Arınma Yöntemi” için bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!