Huysuz Eşe Karşı Uygulama

Huysuz EşEşiniz bazı zamanlar haddinden fazla kıskanç, kavgacı, geçimsiz ve huysuz mu oluyor? Sanırım kimse bu özelliklere sahip huysuz bir eşi çekmez istemez. Eşinizin bu huylarından kurtulmasını istiyorsanız, huysuz eşe karşı yapabileceğiniz bir uygulama mevcut.

Huysuz eş istemeyen, eşinin kötü huylarından vazgeçirmek isteyen kişi, herhangi bir Arabi ayın son Cumartesi günü Zuhal saatinde aşağıdaki duayı, safran mürekkebi ile 2 nüsha olarak yazmalıdır. Birinci kağıdı 7 kat naylona sarın ve kötü huylarından vazgeçirmek istediğiniz kişinin, yatarken başını koyduğu yastığın altına ya da yastığının içine yerleştirin. Diğer nüshayı ise, bir bardak suyun içine koyun ve kısmen de olsa yazıların silinmesi bekleyin. Daha sonra bu duayı 70 kere okuyun ve yazıların silindiği suya üfleyin. En son olarak da bu okuduğunuz suyu  huysuz ve geçimsiz kişiye içirin. Bunları yaptıktan sonra Allah’ın izniyle huysuz eş kötü huylarından vazgeçmiş olacaktır

Huysuz Eşe Karşı Yazılacak Dua

Kıskançlık ve Huysuzluğa Karşı

Huysuz Eşe Karşı Okunacak Dua

Bismillahirrahmanirrahim.
Ve kefa billahi şehiden muhammedün rasulullah. Muhammedün rasulullah. Muhammedün rasulullah. Cibril eminullah. Musa kelimullah. Davud halifetullah. İsa ruhullah. Azrail kabidülervah. Elem tera ila rabbike keyfe meddezzıllü velev şae lecealehu sakinen sakinen sakina.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!