Geçim Sıkıntısı Duası

Geçin Sıkıntısı DuasıGeçim Sıkıntısı Duası Nedir? Geçim Sıkıntısı İçin Hangi Dua Okunmalıdır? Manevi zorlukların yanı sıra, maddi zorluklar bu hayatta hepimizin mücadelesinden biridir. Bu noktada bir Mü’min olarak sabır ve sebat göstermek bize düşen kulluk görevidir. Lakin sabır göstermek elimizi kolumuzu bağlayıp beklemek değildir. Fiili amelimizi yerine getirdikten sonra, manevi kalkanımız olan duamızdan asla vazgeçmemeliyiz. Bu yazımızda geçim sıkıntısı ve darlık çeken inananlar için, rızkınızı bollaştıran, malınıza bereket getiren bir geçim sıkıntısı duası paylaşacağız.

Her kim aşağıda yazılan duayı ara vermeden her gün abdestli bir şekilde 100 defa okursa, Yüce Allah’ın sonsuz kudreti ve izniyle geçim sıkıntısı ve darlıktan kurtulur, rızkı genişler, feraha kavuşur. Duanın temelinde var olan saf inancın gücünü kalbinizde hissederek okursanız, farklı bir etkiye yaratacağı su götürmez bir gerçektir. Yaptığınız dualardan zerre kadar şüphe duymadan, koşulsuz bir inanç ile okumaya devam edin. Allah yaptığınız ve yapacağınız duaları kabul eylesin. Amin!

Okunacak Dua:
La ilahe illallahul hakimul kerim, la ilahe illallahul aliyyül azim, sübhane rabbis semavati sebi ve rabbil arşil azim. Vel hamdü lillahi rabbil alemin.

Sitemizde daha önce yayımladığımız denenmiş rızık duaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!