Evlenmek İçin Aileyi İkna Etme Duası

Evlenmek İçinEvlenmek İçin yıllardır beklediğiniz ruh eşinizi buldunuz fakat aileniz evliliğinize karşı mı çıkıyor? Evlenmek isteyip de anne ya da babası razı olmayan kişiler aşağıdaki duayı okusun. Allah’ın izniyle bu duayı eksiksiz ve inanarak okuyan dostlarımın anne ve babaları, artık bu evliliğe karşı çıkmayacaklardır.
Yalnız unutulmaması gereken nokta var o da; bu dua sadece evliliğe karşı çıkan anne ve babayı ikna etmek içindir. Hoşlandığınız kişiyi etkilemek için kesinlikle değildir.

Yapılması Gerekenler:

Aşağıdaki duayı eksiksiz ve tam halis bir kalple günde 1000 kere olmak şartıyla 7 gün okuyunuz. 7.günün sonundaki 1000. yani toplamda 7000. duayı okuduktan sonra, ağzı açık cam sürahiye üfleyiniz ve suyu tahta kaşık ile karıştırınız. Daha sonra bu suyu anne ve babanıza içiriniz. Allah’ın izniyle bir müddet sonra, evliliğinize karşı gelmeyeceklerdir.

Okunacak Evlenmek İçin Aileyi İkna Etme Duası:
yâ ebetiste’cirhu inne hayra meniste’certel kaviyyul emîn

Sitemizde yayımladığımız diğer faydalı havas uygulamalarını tecrübe etmek için lütfen BURAYI tıklayınız.

NOT: Sadece Youtube kanalında paylaştığımız diğer gizemli havas uygulamaları ve diğer video paylaşımlarımızı kaçırmamak için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!