Borçlardan Kurtulmak İçin Dua

Borçlardan Kurtulmak İçin DuaBorçlardan Kurtulmak İçin Dua paylaşımlarına ağırlık vermek istedik. Daha önceki paylaşımlarımızda gerek Rızık Ayetleri gerekse de Borçları Ödemek İçin Dua  gibi paylaşımlarımız oldu. Bu paylaşımlarımızdan da tecrübe etmeniz sizlerin yararına olacaktır. Yüce Kitabımız öyle mucizelere kadir ki, içerisindeki her bir ayetin ayrı ayrı hikmetleri vardır. Bazı sureler ise farklı kapıları sizlere açmaktadır. İşte bu paylaşımımızda da sizlere yine alışılmışın dışında bir uygulama öğretme gereği duyduk. Bu dua, borçları olan kardeşlerimizin borçlarından kurtulması için bir vesiledir.
Fakat şu noktaya dikkatinizi çekmek isterim; bu duayı adabına uygun bir şekilde okuyun ki, faziletleri kısa zamanda tecelli etsin.
Borçlardan Kurtulmak İçin Dua, çoğu kardeşimiz tarafından tecrübe edilmiş olup faydası ziyadesiyle görülmüştür. Şartlarına riayet gösterdiğiniz sürece, Allah’ın izniyle sizler de faydasını inşallah görürsünüz. Sadece inanarak, içtenlik ve temiz kıyafetlerle okuyun. Okuduğunuz yer kesinlikle temiz olsun. Ortama hafif gül suyu serperseniz çok daha iyi olur. Okurken yalnız olmaya ve kıbleye doğru okumaya özen gösterin.

Yapılması Gereken Uygulama:

Bu uygulama 7 gün sürecektir. 7 gün boyunca akşam namazının ardından oturduğunuz yerin etrafına parmağınızla daire çizin. Daireyi çizerken Sırasıyla birer kere Ayetel Kürsi, Nas ve Felak Surelerini okuyun. Her Surenin sonunda elinizle çizmiş olduğunuz çembere üfleyin. Bu işlem bittikten sonra 1 kere Euzübillahimineşşeytanircim dedikten sonra aralıksız 300 kere Fatiha suresini okuyunuz. Sakın unutmayın! Fatiha Suresi 7 ayettir ve ilk ayeti Besmele ile başlar. Fatiha Suresi’nin okuma işlemi bittikten sonra 41 kere La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim
deyiniz. Bunu da okuduktan sonra el açıp 1 kere istediğiniz bir salavatı okuyun. Hacetinizi söyleyin ve tekrar 1 kere istediğiniz bir salavatı okuyun ve AMİN! diyerek uygulamayı bitirin.

Allah yaptığımız ve yapacağımız duaları izzeti dergahında kabul eylesin! Amin!

Sitemizde yayımladığımız diğer rızık dualarını tecrübe etmek isteyen kardeşlerimiz lütfen BURAYI tıklasınlar.

NOT: Sadece Youtube kanalımıza münhasır özel, sırlı, hikmetli dua videolarını kaçırmamanız için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!