Sırlı Celcelet Zikri

Celcelet ZikriZikir, tasavvufun temel dayanak noktasıdır ve zikrin apayrı bir enerjisi mevcuttur. Sırlı Celcelet Zikri de, enerji ve gizemi bakımından oldukça etkilidir. Bu zikir kalbinizi nurlandırdığı gibi, kalp gözünüzü açar ve rızkınızı genişletir. Daha aşikar olmayan nice sırlar barındırmaktadır Celcelet Zikri.

Bu zikirle meşgul olan kişi huzurlu olur, içinde bulunduğu maddi ve manevi sıkıntılar kendisinden uzaklaşır. Celcelet Zikri ile, hayatınıza farklı bir pozitif etki katmış olursunuz. Yapmanız gereken sadece sabah namazından sonra 72 defa Celcelet diye zikretmektir. Sabah namazının ardından okuma imkanı olmayanlar kişiler, gün içerisinde de zikredebilirler. Fakat asıl zamanı ve adedi sabah namazından sonra 72 keredir. Her sabah namazının ardından 72 kere bu zikirle meşgul olursanız, bir zaman sonra bu zikrin nedenli sırlı ve hikmetli olduğuna Yüce Allah’ın izni ile kendiniz şahit olacaksınız.

Sitemizde daha önce yayımladığımız diğer faziletli zikirleri de tecrübe etmek isteyen kardeşlerimiz BURAYI tıklayabilirler.

NOT: Sadece Youtube kanalımızda paylaşacağımız özel sırlı zikir ve diğer videoları, siz değerli dostlarımızın kaçırmaması için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Sponsorlu Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!