Salavatı Suğra

Salavatı SuğraHikmetin sırrına sahip Salavatı Suğra, Abdülkadir Geylani Hazretleri tarafından Bağdat’ta yazılmıştır. Faziletleri bakımından İslam aleminde ün yapmış, çok kutsal ve de çok etkili, mucizevi bir salavattır. Bu salavatta gizli bir sır vardır ki, kıymetini iyi bilin. 1001 çeşit faydası var bu salavatın. Hayatınıza %100 başarı getiren, kendinizi güvende ve huzurlu hissetmenize yarayan bir etkisi vardır. Şimşek gibi hızlı, kılıç gibi keskin bir etki yaratır Salavatı Suğra. Şanssızlık diye bir şey artık hayatınızda yeri olmayacak. Değişime hazır olun. Aşağıdaki salavatı 3, 7, 9 gibi tek sayı olarak okuyunuz. Her okumada ellerinize üfleyiniz. Okuma bittikten sonra tüm vücudunuza sürünüz.

Salavatı Suğra Okunuşu:

“Allahümme salli alâ seyyidina muhammedinis sabikı lil halkı nuruhu, ve rahmetunlil âlemîne zuhûruhu, adede men medâ min halkıke ve men bekıye ve men seıde minhüm ve men şekıye salaten testağrikul eddu ve tuhîtu bil haddi salaten lâ ğayete lehâ ve lâ müntehâ velenkıdae salâten dâimeten bi devâmike ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellim teslîmen kesîran misle zâlike.”

Manası:

“Allah’ım! Nuru, yaratılanlardan önce meydana gelen, ortaya çıkışı alemlere rahmet olan Efendimiz Muhammed’e bundan önce gelip geçen ve halen var olan mahlukat adedince ve bu mahlukat içinde said ve şaki olanlar sayısınca, hatta öyle ki, had ve hesaba sığmayacak, sonu gelmeyecek ve tükenmeyecek derecede ve Senin yüce varlığının devamı süresince salat ve selam eyle. O’nun aline ve ashabına da aynen bu mertebede salat ve selam eyle.”

Sitemizde paylaştığımız diğer faziletli salavatlardan faydalanmak için lütfen BURAYI tıklayınız.

NOT: Sadece Youtube kanalında paylaşacağımız sırlı zikir, dua, salavat ve diğer video paylaşımlarımızı kaçırmamanız için lütfen BURADAN ücretsiz kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!