Mühim Hacetiniz İçin Evliya Ruhu Daveti

Evliyaİnsan öldüğü zaman fiziksel olarak ölmüştür. Ruh ise halen daha canlıdır ve Haşr Günü’ne kadar, beklemeyi sürdürmektedir. Bu evliyalar için de böyle fakat bir farklılıkla. Onların ruhları, diğer ölülerin gibi sabit bekleme halinde değil. Onlar halen daha İslam’ın bekçileridirler. Bir çok savaşa katıldıkları biliniyor. Bir çok yardıma muhtaç olana, Allah’ın emriyle yardıma gittikleri biliniyor. İşte size bir evliyayı mühim bir hacetiniz için nasıl yardıma çağıracağınızı, diğer bir deyişle evliya ruhu davetini öğreteceğiz. Lütfen bu daveti olur olmaz saçma işler için kullanmayın. Aşk gibi konular için de rahatsız etmeyin. Gerçekten mühim bir hacetiniz için çağırın. Çağırmaya başlamadan önce, alkolsüz güzel kokular sürünün.

Evliya Ruhu Daveti için yapılması gerekenler:
2 rekat şükür namazı kılın. Namaz biter bitmez, yerinizden kalkmadan 41 adet Fatiha Suresi’ni okuyunuz. Okuma bittikten sonra, okuduğunuz surenin sevaplarını Peygamberimizin ve çağırmak istediğiniz evliyanın ruhlarına hediye ediniz. Sonra 1000 adet Mülk Suresi 14. Ayet-i Kerimesini okumaya başlayınız

1000 adet okunacak Mülk Suresi 14. Ayeti:
Elâ ya’lemu men halak, ve huvel latîful habîr

Anlamı:
Yaratan (yarattığını) bilmez mi? Ve O; Lâtif’tir, Habîr’dir (haberdar olandır).

Okuma tamamlandıktan sonra
Allah’ım, beni sevgili kulun olan evliya ………(burada evliyanın ismini söyleyin) ile görüştür lütfen
diye dua ettikten sonra gözlerinizi kapatın ve başka bir şey düşünmeden, Allah dostu evliyanın gelmesini bekleyin. Geldikten sonra hacetinizi söylersiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!