Kalp Gözünü Açan Elif Lam Mim Zikri

Kalp GözüKalp gözü demek manevi gözünüz demektir. Normal insanların sahip olmadığı hislere, kalp gözünüz sayesinde sahip olabilirsiniz. Uzakdoğu öğretilerinde de kalp gözünü açmak için meditasyon teknikleri bulunmaktadır. Peki Kalp Gözü hangi zikir ile açılır? Bu yazımızda sizlere Kalp Gözü nasıl açılır onu anlatacağız. Kalp gözünüzü açacak zikrin adı Elif Lam Mim Zikridir. Bu zikirden faydalanmak için, aşağıda yazılan zikri Sabah ve Akşam Namazından sonra, ayrıca da geceleri okunulması gerekmektedir. Sabah ve Akşam namazlarından sonraki okuma sayısı 77’dir. Gece yarısı okuma sayısı ise 1000’dir. Okuma süresi de 7 gündür.

Zikrin Diğer Faziletleri:
1- Özgüveniniz artar.
2- Bağışıklık sisteminiz güçlenir
3- İnancınız güçlenir
4- Kalp gözünüz açılır
5- Vücudunuzdaki çakralar açılır
6- Düşmanlarınız sizden korkar ve hakkınızda kötülük düşünemezler

Daha buraya yazmaya iznimiz olmayan o kadar güzel mucizeleri var ki, bunları sizler de yaşayacaksınız. Bunun için sabır ve sebat göstermeniz gerekmektedir. Zamanla sırlar size birer birer açılacaktır.  Sadece size verilen bu hediye için Allah’a şükredin.

Okunacak Zikir:
Elif Lâm Mîm, Allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûm, Lâ havle velâ kuvvete illâ billâh

Sitemizdeki diğer zikirlerden faydalanmak için lütfen BURAYI tıklayın!

NOT: Sadece Youtube kanalında paylaşacağımız dua videoları için lütfen BURADAN ücretsiz abone olmayı unutmayın. Teşekkürler.

Sponsorlu Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!