Fakirlikten Kurtaran Rızık Duası

Fakirlikten kurtaranBir gün ashabından biri Peygamber Efendimiz (SAV)’den fakirlikten kurtulmak için dua istemiştir. Bunun üzere alemlere rahmet olarak gönderilen Rasulullah aşağıdaki duayı okumasını öğütlemiştir. Bu sebepten dolayı bu dua, fakirlikten kurtaran rızık duası olarak bilinmektedir.

Kim geçim sıkıntısı çekiyorsa, rızkının genişlemesi ve kazancına bereket gelmesi için bu duayı muhakkak okusun. Okuma hususunda belirli bir sayı olmamakla birlikte, günlük düzenli olarak okunulması tavsiye edilmiştir. Özellikle evden çıkarken okursanız, o günkü rızkınız size şimşek gibi gelecektir Allah’ın izniyle. Geçim sıkıntısı çeken kardeşlerimizin bu duayı tam bir inançla okumaları faydalı olacaktır. Lütfen içinizde zerre kadar şüphe olmadan bu duayı sürekli okuyun. Bu duanın yanı sıra, daha önce yayımladığımız rızık zikirlerini de bu duaya ek olarak okumanız daha da etkili olacaktır. Rızkı veren Yüce Allah’a da hamd etmeyi asla ihmal etmeyin. Hamd, alemlerin Rabbi olan Allah’a mahsustur.

Okunacak Fakirlikten Kurtaran Rızık Duası

Fakirlikten Kurtaran Para Duası

Fakirlikten Kurtaran Rızık Duası Okunuşu

Bismillahi ala nefsi ve mali ve dini. Allahümme raddini bikadaike ve barik li fima kuddire li hatta la uhibbe ta’cile ma ahherte vela te’hire ma’accelte

Anlamı

Nefsim, malım ve dinim için Allah’ın adıyla O’ndan yardım dilerim. Allahım! Senin hükmettiğine beni razı kıl. Benim için takdir edilende bereket ver ki, benim için geciktirdiğin nimetin acele gelmesini ve acele verdiğinin de geciktirilmesi istemeyeyim.

Daha önce yayımladığımız diğer faydalı rızık duaları ile ilgili yazılarımızı BURADAN inceleyebilirsiniz.

NOT: Youtube kanalımıza BURADAN abone olup, video paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!