40 Günde Hayatınızı Değiştirecek Büyük Sır

Büyük SırHayatınızı olumlu yönde değiştirmek için sadece 40 güne ihtiyacınız olduğunuzu biliyor muydunuz? Bu Büyük Sır ile hayatınızın akışına pozitif bir farklılık getirebilirsiniz. Büyük Sır, Allah için kendinizi, nefsinizi kötülüklerden, fenalıklardan arındırmanıza fırsat sağlar. Bu 40 gün içinde, hayatınızdaki değişimi siz ve yakınlarınız fark edecekler. Yaşadığınız bu mucizeye şaşkınlıkla bakacaklar ve dolayısıyla size değişimin sırrını soracaklar. Kazalar ve belalar uzaklaşmış, hayatınıza mutluluk gelmiş, başarıyı elde etmiş, kalbiniz nurla dolmuş, sıkıntılarınız kalkmış, meşru hacetleriniz kabul görmeye başlamış olacak bu 40 gün içerisinde. Aşağıdaki uygulamayı inanarak eksiksiz yapın. Başladığınız zamanı bir yere not alın ve 40 günün sonundaki mucizelere şahit olun. 40 Gün dolmadan da inancınıza göre mucizeler başlamış olabilir.

Büyük Sır İçin Yapılması Gereken Uygulama:

40 gün boyunca, Sabah ve Yatsı Namazının bitiminde aşağıdakiler temiz bir ortamda, temiz kıyafetlerle eksiksiz okunmalıdır.

41 kereYa Allah Ya Kerim Ya Rahman Ya Rahim Ya Kaviyyu Ya Metin
41 kereAllahümme Salli Ala Muhammed
1 KereFatiha Suresi“, fakat “İyyake nabüdü ve iyyake nastain41 kere okunacak
125 kereHasbunallahu venimel vekil
41 kereLa havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim
Sonunda duanızı edin ve Amin! deyin.

Sitemizdeki diğer faydalı sırlı dualarımızı tecrübe etmek için lütfen BURAYI tıklayın.

NOT: Sadece Youtube kanalında paylaşacağımız sırlı dualar ve diğer video paylaşımlarımız için, lütfen BURADAN ücretsiz abone olmayı unutmayın.

Sponsorlu Video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bunu Paylaş kısmından paylaşabilirsiniz!!!